Allegro PL

Super User

Super User

Im mniej programów, tym lepiej ;)!

W dobie XXI wieku kiedy wszechobecna staje sie elektronika, sztuczna inteligencja i pęd za nowinkami technologicznymi, firmy oferujące produkty w których jest choćby namiastka elektroniki, prześcigają sie w tym , aby w jak najwyższym stopniu zadowolić coraz bardziej wyszukane (nie zawsze rozsądne) gusta i potrzeby klientów.

Niestety, problem ten nie ominął też i producentów sprzętów AGD. Co rusz napotkać możemy pralki lub zmywarki z "6 zmysłem", panelem intuicyjnym, bądź też sterowane smartfonem. Nie wspomnę też o lodówkach które same zamawiają online w markecie np. ulubiony jogurt, jeśli ostatnia sztuka takowego egzemplarza znajdzie się w lodówce. HAHAHAHA...... czy myśmy naprawdę ZWARIOWALI ???...

Pralka ma prać, a nie "myśleć".

Od jakiegoś już czasu na rynku polskim są dostępne "myślące" za użytkownika pralki. Posiadają szóste "zmysły", "intuicyjne" panele sterowania, i inne "bajery"... za które trzeba zapłacić w cenie pralki. A PO CO ??? Po przepracowaniu ponad 10 - ciu lat w zawodzie serwisanta AGD, zdecydowanie jestem za tym aby wybierać pralki proste w obsłudze, z minimalna ilością programów. Im więcej programów (których jak znam życie, to i tak się używa tylko kilka), tym cena pralki wyższa, choćby z powodu kosztów modułów, które te wszystkie "bajery" i "urozmaicenia" muszą obsługiwać.

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

Robert.

 Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą prezentowanych przez nas sklepów internetowych takich jak AllegroCeneo, czy też i BonPrix, oferujących ciekawe propozycje kulinarne, sprzęt AGD po atrakcyjnych cenach, czy też najnowsze trendy mody proponowane na aktualna porę roku. 

Witam Cię serdecznie na moim blogu, na którym znajdziesz z czasem dużo cennych rad odnośnie wyboru zakupu pralki, zmywarki i innych sprzętów AGD