Allegro PL

Im mniej programów, tym lepiej ;) !

Rate this item
(0 votes)

Im mniej programów, tym lepiej ;)!

W dobie XXI wieku kiedy wszechobecna staje sie elektronika, sztuczna inteligencja i pęd za nowinkami technologicznymi, firmy oferujące produkty w których jest choćby namiastka elektroniki, prześcigają sie w tym , aby w jak najwyższym stopniu zadowolić coraz bardziej wyszukane (nie zawsze rozsądne) gusta i potrzeby klientów.

Niestety, problem ten nie ominął też i producentów sprzętów AGD. Co rusz napotkać możemy pralki lub zmywarki z "6 zmysłem", panelem intuicyjnym, bądź też sterowane smartfonem. Nie wspomnę też o lodówkach które same zamawiają online w markecie np. ulubiony jogurt, jeśli ostatnia sztuka takowego egzemplarza znajdzie się w lodówce. HAHAHAHA...... czy myśmy naprawdę ZWARIOWALI ???...

Moim skromnym zdaniem powinniśmy kupować sprzęty które maja jak najmniejszą ilość programów, no bo z (załóżmy) 15 - stu które oferują nam np. w pralkach, czy 8 -miu które można spotkać w zmywarkach, tak naprawdę używa sie tylko 2-3 prawda ? Codzienny szybki 30 minut, lub co tygodniowy do "grubszego" mycia lub prania. Reszta "UROZMAICEŃ", to zbyteczny koszt który płacimy za sprzęt rodem z filmów SCIENCE FICTION, a za który - jeśli się niestety zepsuje - przyjdzie nam słono zapłacić.

Życzę "rozsądnych" wyborów zakupu sprzętów AGD ;) ! 

 Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą prezentowanych przez nas sklepów internetowych takich jak AllegroCeneo, czy też i BonPrix, oferujących ciekawe propozycje kulinarne, sprzęt AGD po atrakcyjnych cenach, czy też najnowsze trendy mody proponowane na aktualna porę roku. 

 

 

 

Read 106 times Last modified on sobota, 30 październik 2021 05:27

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.