Skąd awaryjność nowego sprzętu ?

To pytanie z pewnością spędza sen z powiek niejednemu użytkownikowi AGD. Powodów awarii sprzętu który ma maksymalnie do około 5 lat może być kilka:

  • ekonomiczny - nie ma nic chyba gorszego w jakimkolwiek biznesie niż ZASTÓJ. Firma która produkuje sprzęt "długowieczny" sama siebie skazuje w pewnym sensie na zastój finansowy chyba że może liczyć na obrót ze sprzedaży części zamiennych które też muszą być nie drogie. W przeciwnym razie klient juz wiecej nie kupi tej marki. Mało tego, jego rodzina ani bliscy znajomi już jej nie kupią bo "poczta pantoflowa" działa w takich przypadkach wręcz rewelacyjne. Koncerny wiedzą o tym doskonale że jeden niezadowolony klient to tak naprawdę cały łańcuch zniechęconych klientów.

 

  • wada fabryczna - współczesny sprzęt (nie tylko AGD) to przynajmniej w połowie elektronika która z reguły składana jest przez roboty fabryczne. Częstym powodem różnego rodzaju "migania" paneli sterowania czy też nie możności ustawienia wybranego programu jest wada fabryczna związana z nie dokładnym styku połączeń miedzy przewodami przez który przepływa bardzo delikatny sygnał.  

 

  • co tanie to drogie - myśle że jest pewna zdrowo rozsądkowa bariera cenowa którą dobrze jest nie przekraczac jeśli chodzi o zakup sprzętu takiego jak np. pralka. Dla mnie jest to 1.000 zł. Poniżej tej ceny nie ma co moim zdanie liczyc na zbyt mocny sprzęt.

    Tak z grubsza wyglada według mnie zarys powodów awaryjności miedzy innymi pralek.

    Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

    Dziękuje i pozdrawiam.